Aşk Ağlatır 1.Bölüm, Aşk Ağlatır Nasıl Bir Dizi

Aşk Ağlatır Fragmanlar Aşk Ağlatır Haberler Aşk Ağlatır Son Bölüm admin Yorum yok 8 Eylül 2019

Aşk Ağlatır 1.Bölüm Bu akşam yani 8 Eylül 2019 Pazar günü Show tv ekranlarında yayınlandı.

Dizinin genel yorumu saat 24:00 gibi sizlerle paylaşılacaktır. Sizlerde katkı sağlamak isterseniz. Lütfen bizimle konu altından paylaşabilirsiniz. İyi seyirler dilerim.

İyilikten Doğan Masum Aşk!

Malum artık sezon başladı diyebiliriz bugün ilk bölümü ile Show Tv’de ekrana gelen Aşk Ağlatır genç kadrosuyla beni mutlu etti. Öncelikle dizide kullanılan çekim yöntemlerine bayıldım. Sanki bir sinema filmi izliyormuş gibi hissettim. Dizinin müzikleri de bir dram dizisine göre oldukça duygusaldı. Dizinin ilk bir saati çok durağandı, ağır ilerledi, Meryem Ada’nın hikayesini daha iyi anlatabilirlerdi. Dayısı ile olan sahneleri fazla abartılıydı, keşke annesinin neler çektiğini de görebilseydik. Tesadüflere çok fazla yer verilmiş bu da dizinin akışını bozmuş. Yusuf’un neler çektiğini görememek, nasıl yaşıyor, ne yapıyor, ailesine ne oldu bu soruları da izlemeyi isterdim, umarım gelecek bölümlerde izleyebiliriz. Hasan Küçük çetin seni her dizide kötü karakter olarak görmekten bıktım artık ama rolünün hakkıyla veriyorsun. Deniz Can Aktaş oyunculukta ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha kanıtladı. Mimikleriyle, konuşmasıyla, sergilediği karakterin naifliğiyle, duygusal ve adam gibi adam diyebileceğimiz bir karakter yaratmış, ben Yusuf’u çok sevdim.
Meryem Ada’yı da çok sevdim iki ismin vermek istediği mesaj da hoşuma gitti. Arada zıtlaşmaları, laf atışları da güzel hep dram dram olmaz ki. Dayıyı canlandıran Durul Bazan bu sezonun psikopatlarından biri olacak, o tabak çanağa yazık ama neyse. Bu arada şiddet sahnelerinin çıkarılmasına çok sevindim en azından sesimizi duyurabilmişiz. Dikkat ettiyseniz fragmandaki ocak sahnesi yoktu. İlk defa bir dizinin tutmasını istiyorum, yoksa yazık olacak bu iki güzel yeteneğe. Başrol kimyasını çok beğendim bu ikilinin acı dolu hikayesini ve ilerleyen bölümlerde neler olacağını çok merak ediyorum. Ne yalan söyleyeyim dizinin öyle Reyting rekorları falan kıracağını düşünmüyorum ama başroller öyle pırıl pırıl yetenekli ki umarım emeklerine yazık olmaz. Peki siz dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum ve Görüş için ; Adolftay ekibine teşekkürler.